Boys Swimming

200 Yard Medley Relay
  NAME TIME
1. Talawanda 1:46.60
2. Harrison 2:02.25
200 Yard Freestyle
  NAME TIME
1. Ben Crowder (Sr), Talawanda 1:54.16
2. Maxx Gregg (Sr), Talawanda 2:04.38
3. CJ Wesseler (Sr), Harrison 2:05.77
4. Wtyatt Phillips (So), Edgewood 2:12.56
5. Daniel Mullally (Jr), Talawanda 2:13.98
6. Alex Schuler (Sr), Ross 2:14.21
7. Kyle Manos (Sr), Harrison 2:15.09
8. Grant Bischoff (Jr), Harrison 2:18.32
9. Michael Nieman (Jr), Harrison 2:28.74
10. Asher Gibson (So), Harrison 2:29.68
11. Davis Geyer (So), Ross 2:29.81
12. Brendan Dreyer (Sr), Harrison 2:35.56
13. kurt Browning (Fr), Edgewood 2:35.73
14. Donovan Casey (Fr), Harrison 2:45.58
15. Kyle Hater (Fr), Harrison 2:47.27
16. Lucas Miller (So), Harrison 2:49.27
17. AJ Beckman (Fr), Ross 2:57.89
18. Logan Dreyer (Fr), Harrison 3:36.46
200 Yard I.M.
  NAME TIME
1. Blake Madden (Sr), Talawanda 2:13.03
2. Alex Carlson (Jr), Talawanda 2:13.29
3. CJ Wesseler (Sr), Harrison 2:30.49
4. Connor Norton (Fr), Ross 2:31.86
5. Justin Poettker (Jr), Harrison 2:33.39
6. Wtyatt Phillips (So), Edgewood 2:34.16
7. Danny Reynolds (Sr), Harrison 2:35.35
8. Michael Nieman (Jr), Harrison 2:40.17
9. Davis Geyer (So), Ross 2:49.32
10. Tyler Ponder (So), Ross 2:49.36
11. Brendan Dreyer (Sr), Harrison 2:51.22
12. Max Baker (Jr), Talawanda 3:24.63
13. Logan Dreyer (Fr), Harrison 4:12.21
50 Yard Freestyle
  NAME TIME
1. Noah Femiani (So), Talawanda 23.97
2. Matthew Romans (Jr), Ross 24.84
3. Michael Nieman (Jr), Harrison 25.15
4. Kyle Manos (Sr), Harrison 25.99
5. Jeffrey McDonald (Jr), Ross 26.08
5. Connor Norton (Fr), Ross 26.08
7. CJ Wesseler (Sr), Harrison 26.39
8. Stephen Mullally (Fr), Talawanda 26.79
9. Danny Reynolds (Sr), Harrison 26.98
10. Wtyatt Phillips (So), Edgewood 27.12
11. Derrick Rack (Fr), Ross 27.62
12. Hunter Neal (Sr), Ross 27.76
13. Grant Bischoff (Jr), Harrison 28.24
14. Justin Poettker (Jr), Harrison 28.26
15. Cameron Vance (Jr), Edgewood 28.43
16. Kyle Hater (Fr), Harrison 28.60
17. Nico Jackson (So), Ross 28.74
18. kurt Browning (Fr), Edgewood 29.45
19. Asher Gibson (So), Harrison 30.15
20. Davis Geyer (So), Ross 30.28
21. Ben Rickett (Fr), Ross 30.59
22. Hunter Caudill (Jr), Talawanda 30.91
23. Chad Harville (Fr), Ross 31.49
24. Brendan Dreyer (Sr), Harrison 31.50
25. Lucas Miller (So), Harrison 31.59
26. Gage Hanna (Fr), Ross 31.81
27. Chad Harville (Fr), Ross 32.28
28. Donovan Casey (Fr), Harrison 32.50
29. Ethan Rye (So), Ross 34.28
30. Logan Dreyer (Fr), Harrison 40.98
100 Yard Butterfly
  NAME TIME
1. Maxx Gregg (Sr), Talawanda 59.77
2. Matthew Romans (Jr), Ross 1:01.84
3. Michael Nieman (Jr), Harrison 1:06.93
4. Danny Reynolds (Sr), Harrison 1:07.79
5. Ezekiel Groom (Jr), Talawanda 1:09.19
6. CJ Wesseler (Sr), Harrison 1:09.58
7. Asher Gibson (So), Harrison 1:13.26
8. Nico Jackson (So), Ross 1:13.43
9. Kyle Manos (Sr), Harrison 1:15.27
10. Grant Bischoff (Jr), Harrison 1:17.79
11. Davis Geyer (So), Ross 1:22.18
12. Brendan Dreyer (Sr), Harrison 1:23.97
13. Lucas Miller (So), Harrison 1:34.74
100 Yard Freestyle
  NAME TIME
1. Ben Crowder (Sr), Talawanda 48.89
2. Michael Nieman (Jr), Harrison 56.28
3. Connor Norton (Fr), Ross 57.34
4. Kyle Manos (Sr), Harrison 57.59
5. CJ Wesseler (Sr), Harrison 58.52
6. Stephen Mullally (Fr), Talawanda 59.89
7. Grant Bischoff (Jr), Harrison 1:01.38
8. Connor Moore (Jr), Ross 1:01.68
9. Jonah Femiani (Fr), Talawanda 1:02.13
10. Tyler Ponder (So), Ross 1:03.26
11. Danny Reynolds (Sr), Harrison 1:04.04
12. kurt Browning (Fr), Edgewood 1:05.43
13. Justin Poettker (Jr), Harrison 1:05.68
14. Cameron Vance (Jr), Edgewood 1:06.03
15. Asher Gibson (So), Harrison 1:07.48
16. Kyle Hater (Fr), Harrison 1:07.68
17. Derrick Rack (Fr), Ross 1:09.09
18. Hunter Neal (Sr), Ross 1:10.30
19. Matthew Romans (Jr), Ross 1:10.85
20. Gage Hanna (Fr), Ross 1:12.19
21. Brendan Dreyer (Sr), Harrison 1:12.94
22. Jacob Wagner (Jr), Harrison 1:14.00
23. Donovan Casey (Fr), Harrison 1:14.67
24. Lucas Miller (So), Harrison 1:14.89
25. Ethan Rye (So), Ross 1:17.34
26. Logan Dreyer (Fr), Harrison 1:39.31
500 Yard Freestyle
  NAME TIME
1. Blake Madden (Sr), Talawanda 5:45.28
2. CJ Wesseler (Sr), Harrison 5:49.64
3. Alex Schuler (Sr), Ross 6:19.60
4. Grant Bischoff (Jr), Harrison 6:22.95
5. Michael Nieman (Jr), Harrison 6:44.28
6. Jeffrey McDonald (Jr), Ross 6:47.75
7. Brendan Dreyer (Sr), Harrison 6:53.63
8. Kyle Manos (Sr), Harrison 7:06.28
9. AJ Beckman (Fr), Ross 7:22.26
10. Asher Gibson (So), Harrison 7:22.46
11. Justin Poettker (Jr), Harrison 7:23.28
12. Max Baker (Jr), Talawanda 7:37.93
13. Donovan Casey (Fr), Harrison 7:49.91
14. Jacob Wagner (Jr), Harrison 8:37.12
15. Logan Dreyer (Fr), Harrison 10:12.50
200 Yard Freestyle Relay
  NAME TIME
1. Talawanda 1:36.71
2. Harrison 1:56.35
100 Yard Backstroke
  NAME TIME
1. Wtyatt Phillips (So), Edgewood 1:06.26
2. Kyle Manos (Sr), Harrison 1:08.23
3. Daniel Mullally (Jr), Talawanda 1:08.31
4. Asher Gibson (So), Harrison 1:09.23
5. Danny Reynolds (Sr), Harrison 1:12.56
6. Michael Nieman (Jr), Harrison 1:13.60
7. Kyle Hater (Fr), Harrison 1:17.40
8. Tyler Ponder (So), Ross 1:19.86
9. Jonah Femiani (Fr), Talawanda 1:20.02
10. Brendan Dreyer (Sr), Harrison 1:20.69
11. Connor Moore (Jr), Ross 1:22.85
12. AJ Beckman (Fr), Ross 1:25.36
13. Cameron Vance (Jr), Edgewood 1:29.38
14. Hunter Caudill (Jr), Talawanda 1:30.67
15. Ethan Rye (So), Ross 1:33.26
16. Gage Hanna (Fr), Ross 1:33.46
17. Logan Dreyer (Fr), Harrison 1:56.53
18. Lucas Miller (So), Harrison 2:00.18
100 Yard Breaststroke
  NAME TIME
1. Alex Carlson (Jr), Talawanda 1:10.32
2. Noah Femiani (So), Talawanda 1:11.43
3. Justin Poettker (Jr), Harrison 1:12.68
4. Ezekiel Groom (Jr), Talawanda 1:13.35
5. Tyler Ponder (So), Ross 1:20.05
6. Connor Norton (Fr), Ross 1:20.64
7. Jeffrey McDonald (Jr), Ross 1:22.89
8. Davis Geyer (So), Ross 1:25.52
9. Hunter Neal (Sr), Ross 1:25.56
10. CJ Wesseler (Sr), Harrison 1:25.60
11. Asher Gibson (So), Harrison 1:36.25
12. Brendan Dreyer (Sr), Harrison 1:36.88
13. Logan Dreyer (Fr), Harrison 2:06.98
400 Freestyle Relay
  NAME TIME
1. Talawanda 3:45.56
2. Harrison 4:46.17

中国大陆国产高清aⅴ毛片_国产免费av片在线观看_国产成人精品日本亚洲